KOLAY TR NEDİR?

KOLAYTR, Türkiye'de ki tüm internet hizmetlerini en kolay şekilde müşterilerine sunmayı hedef alan bir internet girişimidir. tr uzantılı alan adlarını API ve kolay yönetim panelleriyle birlikte neredeyse 5 saniyelik bir işlem süresine yayıyor. Bu hizmetten dilerseniz bireysel dilerseniz kurumsal ölçülerde faydalanabilirsiniz.

KOLAYAPI ile alan adlarını API üzerinden register edebilir register işlemi tamamlandıktan sonra ise var olan sorumlu kodunuza transferini sağlayabilirsiniz. Kurumsal olarak KOLAYAPI'den faydalanabilirsiniz, alan adı başına 2.99 TL'lik işlem ücretleriyle alan adlarını tecsil edebilirsiniz.

tr uzantılı alan adlarınızı ücretsiz olarak KOLAYTR üyeliğinize transfer edebilir ve panelimizden faydanalabilirsiniz. KOLAYTR domain panelinden, alan adlarınızın Nameserverlarını yönetebilir, WHOİS bilgilerinizi güncelleyebilir ve ÜCRETSİZ alan adı yönlendirme servisindne faydalanabilirsiniz.

KOLAYTR, tr uzantılı alan adları, marka tescili, hazır web site hizmetleri, özel tasarım hizmetleri gibi bir çok internet sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve pratik çözümler konusunda sizde bizimle çalışmak isterseniz 7/24 aktif olan CANLI DESTEK hattından yada telefon numaralarımızdan müşteri temscilniz ile bize ulsaşabilirsiniz.