Hizmet Sözleşmesi S.S.S

Furkan Özer ('Kolay TR' olarak anılacaktır) , ile Müşteri aşağıda belirtilen hükümler uyarınca anlaşmaya varmışlardır. Aşağıdaki sözleşme maddeleri kapsamında adı geçen Aracı Firma ve Müşteri tanımları şöyledir :

Aracı Firma : Furkan Özer
Müşteri : Kolaytr.com'dan alan adı desteği ve hizmeti alan kişi yada kuruluş.


Madde 1 - Kolay TR'den alan adı alabilmek için gerekli evrakları tarafımıza eksiksiz ve doğru şekilde iletilmesi gerekmektedir.


Madde 2 - Evrakları eksik yada doğru olmayan alan adları, kayıt şartlarını yerine getirmemiş sayılır ve alan adı başvurusu iptal edilir. Başvurusu iptal edilen alan adlarında iade yapılmaz, müşteri tescil şartlarını yerine getirmek ile sorumludur.


Madde 3 - Evraklarında eksiklik yada yanlışlık olan alan adlarında alan adı ödemesi iade edilmez. Alan adının aktif olabilmesi için evrakların eksiksiz ve doğru şekilde bize ulaştırılması gerekmektedir.


Madde 4 - Ücretsiz Transfer, kampanyası yalnızca alan adlarının kolaytr.com'dan yönetilebilmesi içindir bu kampanyada alan adının süresi uzatılmaz.


Madde 5 - Kolay TR alan adı yönlendirme servisini ücretsiz vermektedir ve dilediği zaman bu servisi durdurma hakkına sahiptir.


Madde 6 - Ödemesi yapılan alan adları ODTÜ'nün yoğunluğundan kaynaklı 3 iş gününü geçebilir. Alan adı aktif olma süresi tamamiyle bu kurum ile ilgildir.


Madde 7 - Kolay TR, dilediği zaman bir müşterinin hesabını kapatma ve düzenleme hakkına sahiptir.


Madde 8 - İşbu sözleşme kayıt tarihinde başlar, fesih edilinceye kadar geçerlidir. Müşteri, online kayıt veya herhangi bir yolla Kolay TR'nin hizmetlerinden yararlandığında bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Müşteri’nin başvurusu esnasında onayladığı bu Sözleşme’de zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler,Kolay TR'in https://www.kolaytr.com/hizmet-sozlesmesi adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile Müşteri’ye bildirilecektir. Müşteri, Kolay TR servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.


İletişim: evrak@kolaytr.com