KOLAY SİTELERE GÖZAT

Milyonlarca kullanıcısı olan WordPress alt yapısına sahip sizler için hazırlanan hazır haber sitesine sahip olun. 5 dakika içerisinde hazır internet sitelerine ve sınırsız e-postalara sahip olun.

HAZIR HABER SİTESİ

Full Mobil uyumlu tasarım. Ücretsiz hosting paketi ile hazır haber sitesi. Türkçe Admin panel ile kolay yönetim seçenekleri. WordPress ile sitenizi yukarı taşıyın. SEO eklentileriyle Google sitenizi sevsin. Hazır Sitelerin hepsi domain lisanslı şekilde çalışır. Paketlerinizdeki domain adeti kadar sitede kullanabilirsiniz.

Hazır Haber 3 Profesyonel kullanımlar için 3 DOMAİN

Hazır Haber 2 Standart Web Paketi 2 DOMAİN

Hazır Haber 1 Yeni bir başlangıç için ideal 1 DOMAİN

Paketler hakkında detaylı bilgi alabilmek için hizmet sözleşmesi ve servis kurallarını okuyunuz. Satın alma işlemiyle bu sözleşmeleri kabul etmiş olursunuz.

BİZE GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

Bayi paketleri hakkındaki soru ve görüşlerinizi müşteri temscilciniz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca form üzerinden bizlere görüşlerinizi bildirin.
Sizlerin görüşleri bizim için çok önemli, gönderilen öneriler haftalık olarak incelenmektedir.

KOLAY PANEL HİZMETİNİZDE

KOLAYPANEL, bayi paketlerinizi daha kolay şekilde yönetmenizi sağlar. WHM panele gerek kalmadan tüm işlemlerinizi mobilden bile kolayca yapabilirsiniz. KOLAYPANEL tüm mobil cihazları desteklemektedir.

Özel paneliniz sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden dilediğiniz işlemlemi anında gerçekleştirebilirsiniz.